Translate

17.08.2014

"WIELKA WODA", czyli cisza i spokój

Przy okazji zlotu karawaningowego organizowanego przez kluby CamperTeamu: CT - Górali Świętokrzyskich i CT - Beskidników mogłem odwiedzić Gospodarstwo Agroturystyczne "Wielka Woda" ukryte wśród lasów gminy Piekoszów, w miejscowości Jeżynów. Co ciekawe, jest ono jednym z partnerów projektu "Szlak Przygody".
Zapraszam, by odwiedzić to ciche i spokojne miejsce...


Na stronie gospodarstwa czytamy:
"Pięknie położone w głębi lasku gospodarstwo „Wielka Woda” oferuje swym gościom moc atrakcji, m.in. wędkowanie, pływanie wpław, na rowerkach wodnych, łódkach. Aktywni mogą pograć w plażówkę oraz pojeździć rowerami po leśnych ścieżkach, piękny teren własnych tras  off-road po terenie. Gospodarstwo organizuje imprezy okolicznościowe, spotkania integracyjne dla firm. Gospodarstwo oferuje 10 noclegowych, domową kuchnię i miły, spokojny wypoczynek."

Dodam tylko, że na terenie gospodarstwa jest ogromny plac, gdzie można stanąć kamperami i przyczepami campingowymi, są podłącza 230V. Jest także duża sala, gdzie można spotkać się w czasie niepogody lub w zimie po zorganizowanym przez właściciela kuligu.

A oto kilka zdjęć z tego miejsca:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz