Translate

23.12.2017

NA ZAKOŃCZENIE ROKU 2017

Hmmm...
Chyba muszę coś wyjaśnić...
Bardzo dużo wydarzeń, pracy i łapanie chwil na małe i większe podróże, czy szybkie "wyskoki" z aparatem w teren sprawiły, że zaniedbałem w tym roku bloga.
Ale udało mi się to nadrobić w grudniu....Jak wiecie ten blog to owoc moich pasji: karawaningowej i fotograficznej.
Zatem pora, by spojrzeć na najważniejsze wydarzenie tego roku, a była nim wyprawa w Dolomity, Alpy Włoskie i Alpy Francuskie, uwieńczona odwiedzinami u Matki Bożej w La Salette.
Ten czas był najpiękniejszym czasem dla mnie jako podróżnika i fotografa.
Owocem tego czasu była wystawa fotograficzna oraz wydanie albumu "Kamperem na wysokościach".

Dziękuję zatem pani dyrektor Centrum Kultury w Łubnicach - Aleksandrze Stachniak za motywację i pomoc w zorganizowaniu prelekcji nt karawaningu i wystawy oraz jej bezpłatne udostępnienie do innych ośrodków kultury, w których była prezentowana. Także za obecność i  fotorelacje z wszystkich spotkań.
Pani wójt Łubnic Annie Grajko za obecność na prezentacji i wystawie w Łubnicach w czasie zlotu karawaningowego. Za życzliwość, zaproszenie i pomoc w organizacji zlotu i spotkania. Także za obecność dziękuję wójtowi gminy Szydłów Janowi Klamczyńskiemu.
Mariuszowi Bolonowi z CK Łubnice za piękne oprawienie zdjęć.

Wójtowi Szydłowa Janowi Klamczyńskiemu i pani dyrektor Gminnego Centrum Kultury Marii Stachuczy za zaproszenie i zorganizowanie spotkania i wystawy w Szydłowie.

Burmistrzowi Morawicy Marianowi Burasowi za zaproszenie na prelekcję do Centrum Samorządowego w Morawicy, a pani dyrektor Teresie Badowskiej za przygotowanie prelekcji i wystawy. Także prezesowi KSK Razem w Drodze - Włodzimierzowi Rybczyńskiemu za pomoc w organizacji.

Wójtowi Szczepanowi Skorupskiemu za zaproszenie z prelekcją i wystawą do Gminy Zagnańsk. Pani dyrektor Gminnej Biblioteki w Samsonowie Annie Żmudzińskiej oraz Agnieszce i Robertowi Kaszubom za zaangażowanie i przygotowanie spotkania.

DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy pomogli w organizacji spotkań, znaleźli czas i wzięli udział w prezentacjach i wystawie. DZIĘKUJĘ za wszelkie ciepłe słowa i motywację do dalszej pracy.
To była moja pierwsza wystawa i pierwszy autorski album, ale dzięki Wam i Waszej życzliwości na pewno nie ostatni.

Życzę Wam wszystkim w Nowym 2018 roku: spełnienia marzeń, realizacji swoich pasji, by dawały radość, wytchnienie, satysfakcję, a jednocześnie mogły służyć także innym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz