Translate

9.04.2011

EXPOCARAWANING 2011

W dniach 9-10 kwietnia mają miejsce w Katowicach kolejne targi caravaningowe ExpoCarawaning 2011, połączone z tematyką 4x4. A oto pierwsze zdjęcia z tej imprezy, na której udało mi się być już pierwszego dnia. Ogólnie niestety tylko jedna przyczepa kempingowa, kilka stoisk z akcesoriami i trochę nowych kamperów, na które będzie stać tylko nielicznych.
Na początek integrale w wersji lux - Mercedes i PhoeniX.

Coś bardziej "dla ludu" na bazie Renault, Fiata i Forda.


Na targach premierę miały kampery w zabudowie włoskiej firmy P.L.A. Dla mnie, przy wzroście 198cm bardzo ciekawa linia dachu, co daje przestrzeń w środku. Jeden z modeli o idealnych wg mnie parametrach - DMC 3450kg, długość 5,99m (prom, opłaty).


Firma Duni pokazała swojego oryginalnego kampera, który ma zabudowę, wg pomysłu tejże firmy. Materiały z najwyższej półki i przede wszystkim funkcjonalność. Sześciomiejscowy kamper na bazie IVECO jest jeszcze w budowie. Czekamy na efekt końcowy... Dobra cenowo oferta akcesoriów i wynajmu. Dlatego właśnie z tej firmy wypożyczam dwa sześcioosobowe kampery na wyprawę wakacyjną do Norwegii. Relacja będzie oczywiście na www.

 

Jedyna przyczepa kempingowa na targach...

Ciekawostką była wystawa samochodów Land Rover, Mercedes, Chevrolett, Opel...


...oraz aut 4x4 i quadów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz